Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08

Pakalpojumi privātpersonām

Mūsu mērķis ir sniegt Jums miera sajūtu, kas neliek uztraukties par katru nepatīkamo sīkumu, kurš var atgadīties ar ikvienu no mums. Iebuktēts auto spārns, ceļojuma laikā nozaudēts koferis, darba trauma vai appludināti apakšējā stāva kaimiņi. Pie mums Jūs varat apdrošināt riskus, kas attiecas uz Jūsu veselību, īpašumu, transportlīdzekļiem, ceļojumiem, nelaimes gadījumiem.
Klientu apkalpošanas tālrunis (polišu iegāde):
+371 67080426

Izdevīga apdrošināšana ikvienai situācijai!


Baltijas Apdrošināšanas Namā pieejams plašs apdrošināšanas pakalpojumu klāsts par izdevīgu cenu. Pie mums varat apdrošināt riskus, kas attiecas uz Jūsu veselību, īpašumu, transportlīdzekļiem, ceļojumiem, nelaimes gadījumiem Klientu ērtībām izveidots plašs apkalpošanas tīkls – mūsu pakalpojumi ir pieejami divos klientu apkalpošanas centros Rīgā, reģionālajās filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Valmierā un Valkā, kā arī pie mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā. Klientu ērtībām arvien vairāk pakalpojumu pieejami internetā, kas sniedz iespēju iegādāties apdrošināšanas polisi, neizejot no mājas vai biroja. Taupiet laiku un naudu, apdrošinieties Baltijas Apdrošināšanas Namā!