Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08

KASKO apdrošināšana – Jūsu auto drošībai!Uztici savu automašīnu mums,un mēs par to parūpēsimies!
Noticis negadījums? Tikai nedaudz pacietības, un Jūsu auto tiks kvalitatīvi saremontēts un atgriezts savam īpašniekam lietošanā.
Piedāvājam plašu segumu un 13 papildriskus par izdevīgu cenu! Pilnībā pasargāts auto!
Aprēķināt polises
cenu
Pērkot polisi
mūsu mājas lapā →

Kāpēc nepieciešama KASKO apdrošināšana?

KASKO apdrošināšana atlīdzinās neplānotus zaudējumus, kas būs radušies ceļu satiksmes negadījumā, ugunsgrēkā, sadursmē ar meža un/vai mājdzīvnieku, nobraukšanas no ceļa braucamās daļas, krītošu priekšmetu, zibens spēriena, vētras, krusas, sniega un plūdu rezultātā. Tāpat KASKO polise segs zaudējumus zādzības, laupīšanas, trešo personu prettiesiskas rīcības gadījumā. Tiks arī segti dzīvnieku nodarītie bojājumi un priekšējā vējstikla bojājumi, kā arī bez papildus samaksas nodrošināsim 24h autopalīdzības pakalpojumus uz ceļa Latvijā un Eiropas Savienības teritorijā, nelaimes gadījumu apdrošināšanu autovadītājam un diviem pasažieriem, ja apdrošinātais transportlīdzeklis iekļūs ceļu satiksmes negadījumā, stacionāri iebūvētu papildaprīkojumu, stiklu marķēšanu, speciālo apdrošināšanu, ja auto būs sabojāts automazgātavā, autoservisā vai evakuācijas laikā, jaunvērtības apdrošināšanu, ja klients vēlas, lai, piemēram, zādzības gadījumā tiktu izmaksāta atlīdzība jaunas automašīnas vērtībā, un nodrošinām remontu dīlera servisā auto līdz 3 gadiem.

Lai pilnībā pasargātu savu auto, piedāvājam Jūsu izvēlei papildu aizsardzību, kuru ir iespējams iegādāties par papildu KASKO samaksu:

 • remonts dīleru servisā – līdz 7 gadus veci auto tiek remontēti dīlera servisos;
 • atslēgu zādzība – tiek atlīdzināti atslēgu un drošības sistēmu atjaunošanas izdevumi;
 • auto aizvietošana – nomas auto lietošana, kamēr klienta auto tiek remontēts;
 • stacionāri neiebūvēts papildaprīkojums – bērnu sēdeklītis, jumta bagāžnieks u.c. apdrošināšanas polisē norādītais papildaprīkojums;
 • hidrotrieciens − bojājumi, kas radušies auto iebraucot applūdušās vietās, kā rezultātā ūdens ir iekļuvis spēkrataelektriskajos vai mehāniskajos mezglos;
 • NVS valstu teritorija, Lielbritānija un Īrija − teritorijas paplašinājums;
 • priekšējā vējstikla apdrošināšana – jauna vējstikla nomaiņa, neieturot paša risku;
 • bagāžas apdrošināšana − ja mantas tiek sabojātas negadījuma rezultātā vai nolaupītas no salona vai bagāžas nodalījuma;
 • visu stiklu apdrošināšana – visu stiklu nomaiņa, neieturot paša risku;
 • kravas glābšana - izbirušas kravas savākšana ceļu satiksmes negadījumā (tiek piedāvāts auto ar pilnu masu virs 3,5 t).
Klienta ērtībām un drošībai piedāvājam:
 • teritorija Eiropa – polise darbosies Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Albānijā, Austrijā, Andorā, Beļģijā, Bosnijā un Hercogovinā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Itālijā, Kiprā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maķedonijā, Maltā, Monako, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā un Melnkalnē, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā un Zviedrijā;
 • Lielbritānija, Īrija un NVS valstu teritorija - Ukraina, Baltkrievija, Moldovas un Krievijas Eiropas daļa līdz 55* austrumu garuma meridiānai.
Piedāvājam Jums apdrošināt savu auto bez pašriska, ja Jūsu B-M klase ir 8 un augstāka.

Piedāvājam EUR 0 pašrisku ne tikai gadījumos, kad Jūsu auto būs sabojāts, bet arī nozagts vai pilnīga gājis bojā, un to nav iespējams saremontēt.
Paša risks Jums nebūs jāmaksā. Mēs saremontēsim Jūsu auto par brīvu! Pasargājiet sevi no liekiem izdevumiem!
Svarīgi! Ja Jums pašlaik ir jautājumi, tad labprāt uz tiem atbildēsim. Sazinieties ar mums pa tālruni 67 080 408 vai pa e-pastu office@ban.lv!