+371 67 08 04 08

Sīkdatnes

Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS (turpmāk Sabiedrība) tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies“).

Personas datu pārzinis, ja sīkdatne satur fiziskas personas datus ir “Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS, reģ.Nr.40003494976, juridiskā adrese: Antonijas iela 23, Rīga, LV-1010, t. 67080408, office@ban.lv, datu aizsardzības speciālists: personasdati@ban.lv. Vairāk informācijas par fizisku personu datu apstrādi iespējams iegūt Privātuma politikā.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u. c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu mērķis

Sabiedrība parasti izmanto sīkdatņu apkopoto informāciju šādiem mērķiem:

  • interneta vietnes pienācīgas darbības un funkcionalitātes nodrošināšanai;
  • lietotāju pieredzes uzlabošanai;
  • interneta vietnes funkcionalitātes pielāgošanai jūsu paradumiem (piemēram, jūsu izvēlētajai valodai);
  • statistikas apkopošanai (piemēram, lietotāju skaits dienā);
  • krāpniecības novēršanai.

Funkcionalitātes (nepieciešamās) sīkdatnes

Šis sīkdatnes palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Šis sīkdatnes nesaglabā personu identificējošu informāciju. Tīmekļa vietne bez šiem sīkdatnēm nevar pareizi funkcionēt un tās nevar atspējot. Šīs sīkdatnes darbojas vienmēr un tām nav nepieciešama jūsu piekrišana.

NosaukumsPakalpojumu sniedzējsNolūksTermiņš
PHPSESSIDwww.ban.lvSaglabā apmeklētāja sesijas stāvokli pa lapu pieprasījumiem.Session
attentionBlockwww.ban.lvSaglabā Covid informacijas loga statusu.1 diena

Statistikas sīkdatnes

Statistikas sīkdatnes palīdz izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, vācot un anonīmi pārskatot informāciju. Tas palīdz uzlabot lietotāju pieredzi vietnes apmeklējuma laikā. Šīs sīkdatnes neapkopo informāciju, kas ļauj individuāli identificēt lietotāju un nav saistītas ar tiešā mārketinga piedāvājumiem.

NosaukumsPakalpojumu sniedzējsNolūksTermiņš
_gaGoogleReģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto tīmekļa vietni.2 gadi
_gidGoogleReģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto tīmekļa vietni.1 diena
_gatGoogleIzmanto Google Analytics, lai droselētu pieprasījumu skaitu.1 diena

Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes tiek izmantoti, lai sekotu līdzi apmeklētāju veiktajām darbībām tīmekļa vietnēs. To izmantošanas nolūks ir parādīt apmeklētāja interesēm atbilstošas reklāmas, veicinot apmeklētāja pozitīvu pieredzi, personalizējot tīmekļa vietnes saturu.

NosaukumsPakalpojumu sniedzējsNolūksTermiņš
IDEGoogleGoogle DoubleClick to izmanto, lai reģistrētu tīmekļa vietnes lietotāja darbības un ziņotu par tām pēc tam, kad esat skatījis vai noklikšķinājis uz kādas no reklāmdevēja reklāmām, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un parādītu lietotājam mērķa reklāmas.1 gads
gtTwitter
_gaTwitterReģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto tīmekļa vietni.2 gadi
ct0Twitter
_twitter_sessTwitter
_gidTwitterReģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto tīmekļa vietni.1 diena
guest_idTwitter
personalization_idTwitter

Trešo pušu sīkdatnes

Interneta vietne izmanto trešo pušu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics un Google Ads. Šīs sīkdatnes palīdz izveidot anonīmus ziņojumus un statistiku, kā arī rādīt mērķtiecīgu reklāmu. Ja jūsu pārlūkprogramma pieņem trešo pušu sīkdatnes, mūsu sadarbības partneriem ir iespēja saglabāt savas sīkdatnes jūsu pārlūkprogrammā. Trešo pušu sīkdatņu nosaukumi un apjoms var nedaudz atšķirties, taču to mērķis ir tieši tāds pats.

Ar Google Analytics privātuma politiku var iepazīties šeit. Ja nevēlaties, lai Google Analytics izmantotu datus par jūsu darbībām interneta vietnes pārlūkošanas laikā, jūs varat no tā atteikties, aktivizējot Google Analytics atteikšanās papildinājumu: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Sīkdatnes, ko Sabiedrība apkopo sociālajos medijos.

Mūsu interneta vietnē var tikt izvietotas saites uz trešo pušu uzturētām interneta vietnēm. Sabiedrība arī administrē sekotāju lapas sociālajā tīklā Facebook. Sabiedrība nekontrolē sīkdatņu izveidi un saglabāšanu šajos tīklos, tādēļ iesakām iepazīties ar Facebook sīkdatņu politiku un Google privātuma politiku.

Iepriekšminēto sīkdatņu specifiskā rakstura dēļ Sabiedrība saņem tikai statistikas datus par sekotāju lapu datplūsmu, un tai nav pieejama informācija, ko sīkdatnes apkopo citās interneta vietnēs. Šo interneta vietņu administratoriem nav piekļuves sīkdatnēm, kas apkopotas Sabiedrības interneta vietnē. Sabiedrība neatbild par šajās interneta vietnēs veiktajām darbībām attiecībā uz datu aizsardzību.