+371 67 08 04 08

Ceļojumu apdrošināšana iebraucējiem Latvijas RepublikāPiedāvājam īpašu apdrošināšanu, kura ir nepieciešama īstermiņa vai ilgtermiņa vīzas (termiņuzturēšanās vai pastāvīgās uzturēšanās atļaujas) iegūšanai Latvijas Republikas teritorijā. Ceļojuma apdrošināšanas programmas atbilst Ministra Kabineta noteiktajām prasībām. Izvēlies sev vajadzīgo! Ātri, ērti un vienkārši!
Aprēķināt polises
cenu
Pērkot polisi
mūsu mājas lapā →
-15%

Ceļojumu apdrošināšanas polise personām, kuras iebrauc Latvijas Republikā, Šengenas līguma dalībvalstīs un Šveicē

Apdrošināšana bez vecuma ierobežojuma, atbalsts un profesionālas konsultācijas, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, pēc nepieciešamības polises segumā var tikt ietverts amatieru sports, profesionālais sports, paaugstināta riska sporta aktivitātes vai fizisks darbs un grupu atlaides - tās ir tikai dažas no priekšrocībām, kuras piedāvā Baltijas Apdrošināšanas Nams ceļojumu apdrošināšanas polise personām, kuras iebrauc Latvijas Republikā, Šengenas līguma dalībvalstīs un Šveicē.

Lai iegūtu īstermiņa vīzu (C kategorijas vīza), kas ļauj uzturēties Latvijas Republikā, Šengenas līguma dalībvalstīs un Šveicē uz noteiktu laiku vai termiņuzturēšanās vai pastāvīgās uzturēšanās atļauju (D kategorijas vīza), kas ļauj uzturēties Latvijas Republikā pastāvīgi, ir nepieciešams iegādāties veselības apdrošināšanas polisi, ja to paredz LR MK noteikumi Nr.591 „Ārzemnieku veselības apdrošināšanas noteikumi” 28.07.2008.

Līgums ir spēkā Latvijas Republikā, Šengenas līguma dalībvalstīs (Austrijā, Belģijā, Dānijā, Somijā, Francijjā, Vācijā, Itālijā, Grieķijā, Luksenburgā, Nīderlandē, Portugālē, Spānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Īslandē, Čehijā, Igaunijā, Lietuvā, Maltā, Polijā, Slovēnijā, Slovākijā, Ungārijā) un Šveicē.
Apdrošināšanas programmas atbilst LR MK Nr.591 „Ārzemnieku veselības apdrošināšanas noteikumi” 28.07.2008. prasībām.
Programma C – pieprasot īstermiņa vīzu, uzturoties Latvijas Republikā, Šengenas līguma dalībvalstīs un Šveicē līdz 90 dienām pusgada laikā – sedz:
  • medicīniskos izdevumus par neatliekamās palīdzības sniegšanu Latvijas teritorijā;
  • medicīniskās transportēšanas izdevumus Latvijas teritorijā;
  • repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi.
Programma D - pieprasot ilgtermiņa vīzu, uzturoties Latvijas Republikā ilgāk par 90 dienām pusgada laikā – sedz:
  • medicīniskos izdevumus par neatliekamās palīdzības sniegšanu Latvijas teritorijā;
  • medicīniskās transportēšanas izdevumus Latvijas teritorijā;
  • repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi.
Svarīgi! Zvaniet 67 080 408 vai rakstiet office@ban.lv!