Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08
BAN tiešsaistes portāls nodrošina internetbankas klientiem pašapkalpošanās risinājumu ar ērtu un drošu piekļuves un pārvaldības sistēmu jebkurā laikā un vietā!
Laipni lūdzam BAN portālā!
AUTORIZĒJIETIES BAN tiešsaistes portālā, izmantojot savus internetbankas datus
Polises
Iegādājieties polises ar īpašām atlaidēm (tuvākajā laikā)
Atlīdzības
BAN portāls sniedz Jums iespēju pieteikt atlīdzību tiešsaistē
Rēķini
Pārvaldiet rēķinus un sekojiet to apmaksu termiņiem (tuvākajā laikā)
BAN PORTĀLS SNIEDZ JUMS IESPĒJAS:​
  • Pieteikt veselības apdrošināšanas atlīdzību tiešsaistē

  • Apskatīt visus iesniegtos vai saglabātos atlīdzības pieteikumus kopā ar pievienotajiem dokumentiem sadaļā MANAS ATLĪDZĪBAS

NĀKOTNĒ plānojam attīstīt BAN portālu, piedāvājot klientiem daudz plašākas portāla izmantošanas iespējas. Zemāk uzskaitītas drīzumā pieejamās portāla iespējas:

  • Sekot atlīdzības lietas virzībai

  • Sekot polišu termiņu beigām

  • Apskatīt, izdrukāt un atjaunot esošās polises

  • Iegādāties apdrošināšanas polises ar atlaidēm

  • Apmaksāt rēķinus

  • Pieteikties atgādinājumiem par polišu un rēķinu apmaksas termiņu beigām
BAN portāla lietošanas un atlīdzību pieteikšanas pamācība:
  • Sākotnēji autorizējoties portālā, sadaļā PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA , lūdzu, ievadiet savus personas datus un saglabājiet informāciju. Ja radīsies izmaiņas, datus varēsiet mainīt.

  • Lai pieteiktu atlīdzību, ienāciet sadaļā MANAS ATLĪDZĪBAS, kurā Jūs varēsiet aizpildīt atlīdzības pieteikuma formu un pievienot ieskanētus vai nofotografētus čekus par Jūsu apmaksātajiem medicīnas pakalpojumiem vai iegādātajām zālēm.