Klientu ievērībai!
Sakarā ar izveidojušos situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos un tā ierobežošanas pasākumiem, rūpējoties par Jūsu un arī mūsu darbinieku veselību, lūdzam Jūs, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzības un iegādātos mūsu apdrošināšanas pakalpojumus pēc iespējas izvairīties no "Baltijas Apdrošināšanas Nams" AAS Klientu apkalpošanas centru apmeklējuma klātienē, bet darīt to, izmantojot mūsu nodrošinātos attālinātās saziņas rīkus.
Informējam, ka apdrošināšanas atlīdzības pieteikumus OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšanas veidos Jūs varat iesniegt elektroniski www.ban.lv interneta mājas lapā, sadaļā "BAN portāls", vai sazinoties ar mums, izmantojot аtlīdzību nodaļas tālruni +371 67080440. Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību izmaksu citos apdrošināšanas veidos, lūdzam Jūs izmantot minēto kontaktcentra tālruni.
Mūsu piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus Jūs varat ērti iegādāties www.ban.lv interneta mājas lapā vai sazinoties ar mums, izmantojot Klientu apkalpošanas centra tālruni +371 67080426.
Pateicamies Jums par sapratni!
+371 67 08 04 08
 

ĪPAŠUMU UN SPECIĀLO RISKU EKSPERTS/-E

Darba pienākumi:- Veikt apdrošināmo objektu apskati un novērtēšanu apdrošināšanas vajadzībām, lai iegūtu apdrošināmo risku izvērtēšanai nepieciešamo informāciju;
- Veikt apdrošināto negadījumu rezultātā bojāto objektu apskates, noteikt bojājumus un zaudējumu apmēru;
- Veikt zaudējumu novēršanas dokumentu (tāmes, aprēķini u.tml.) sagatavošanu un pārbaudi;
- Konsultēt darba devēju jautājumos, kas saistīti ar īpašumu ekspluatācijas un drošības prasībām;
- Sagatavot ziņojumus, atzinumus, rekomendācijas u.c. dokumentus saistībā ar objektu apskatēm, kas paredzēti gan iekšējai lietošanai, gan iesniegšanai dažādās iestādēs (policija, tiesa u.c.)..

Mēs sagaidām kandidātus/-es ar:

- Augstāko izglītību – vēlams būvniecības nozarē;
- B kategorijas autovadītāja apliecību;
- Teicamām komunikācijas un sadarbības prasmēm, augstu precizitāti un atbildības sajūtu;
- Spēju sagatavot un pārbaudīt būvniecības tāmes un aprēķinus;
- Spēju argumentēt un pamatot savu viedokli;
- Teicamām latviešu un krievu valodas zināšanām;;
- Labām MS Excel un MS Word lietotāja iemaņām;
- LBS sertifikāts tiks uzskatīts par priešrocību.

Atbilstošākajiem kandidātiem piedāvāsim:

- Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
- Mēneša atalgojumu bruto no 1400 - 2100 Eur ;
- Darbam nepieciešamo profesionālo apmācību.

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi „ĪPAŠUMU UN SPECIĀLO RISKU EKSPERTS/-E” uz e-pastu: darbs@ban.lv Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija (gadījumā, ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju) tiks apstrādāti personāla atlases mērķim un “Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS tiesisko interešu nodrošināšanai, ciktāl tās attiecināmas uz personāla atlasi.

Papildu informācija par personas datu apstrādi — Privātuma politika;

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@ban.lv